dnes je 2.7.2022

Input:

Požadavky na vlečící prostředek

7.6.2022, , Zdroj: Verlag Dashöfer

Dotaz:

Obracím se na Vás s prosbou o názor nebo radu. Jak je to s používáním vlastních tažných prostředků na pozemních komunikacích? Jde například o tažnou tyč (nebo jiné obdobné zařízení), která se použije mezi dva tahače. Upravuje nějaký předpis, jaké tažné zařízení se smí nebo nesmí používat?

Můžeme odvléknout tahač s vlastním tažným zařízením?

Odpověď:

Vlečení motorových vozidel je upraveno § 34 zákona č. 361/2000 Sb., o provozu na pozemních komunikacích, ve

Nahrávám...
Nahrávám...