dnes je 23.2.2024

Input:

Tachografy a sociální legislativa

2.12.2022, , Zdroj: Verlag Dashöfer, Délka videa: 05:37:44

Balíček mobility a poslední novely zákona o silniční dopravě přinesly zásadní změny v pravidlech pro provozování silniční dopravy! Ujasněte si problematiku související s pracovním režimem řidiče, možnými způsoby vedení záznamu o dobách řízení a odpočinku a řešením typických situací.

Kapitoly videa

Co vám on-line seminář přinese:

  • Porozumíte změnám, které přinesly Balíček mobility I a novely zákona o silniční dopravě.
  • Projdete režim řidiče podle současné legislativy.
  • Jak vést záznamy podle nařízení (EU) č. 165/2014 a doporučené „odchylky“ pro některé země.
  • Současné tachografy a manipulace s nimi.
  • Paměťové karty tachografu a podmínky jejich vydávání.
  • Kontroly v silniční dopravě a trestání při nedodržení podmínek.
  • Provozování osobní a nákladní silniční dopravy, povinnosti dopravce.

On-line seminář je pro vás, pokud jste:

dopravce, odpovědný zástupce, pracovník dopravního úřadu, lektor školicího střediska nebo profesionální řidič a podnikatel v jednom.

On-line semináře - vzdělávejte se kdekoliv

On-line seminář neboli webinář je způsob vzdělávání přes internet vedený lektorem v reálném čase. Zúčastnit se ho můžete kdekoliv. Stačí Vám k tomu jen počítač s internetem a sluchátka. Během školení můžete lektorovi položit dotaz prostřednictvím chatu. On-line semináře probíhají v aplikaci Cisco Webex, MS Teams nebo You Tube. Odkaz pro přihlášení do virtuální místnosti Vám pošleme den před konáním semináře na e-mailovou adresu uvedenou v objednávce.

Lektor

Bc. Milan Špás

V minulosti lektor výuky a výcviku zkušebních komisařů řidičů. Od roku 2006 pracoval v mobilní expertní jednotce (MEJ) státní příspěvkové organizace Centrum služeb pro silniční dopravu při provádění kontrol v silniční dopravě. Nyní zajišťuje odborné vzdělávání a metodickou přípravu pracovníků MEJ v oblasti kontroly režimu řidičů, záznamových zařízení a autobusové dopravy. Účastní se mezinárodních vzdělávacích aktivit v rámci programu organizace Euro Contrôle Route, zejména v oblasti harmonizace postupů při silničních kontrolách a odhalování manipulací s tachografy. Člen Fóra pro tachografy při Evropské komisi.

Nahrávám...
Nahrávám...