dnes je 7.10.2022

Input:

Dopravně-psychologické vyšetření řidiče závodové dopravy

27.5.2013, , Zdroj: Verlag Dashöfer

Je nutné mít dopravně-psychologické vyšetření od řidiče vozidel nad 3,5 t, jenž provádí závodovou dopravu?

Dotaz:

Je nutné mít dopravně-psychologické vyšetření od řidiče vozidel nad 3,5 t, jenž provádí závodovou dopravu?

Odpověď:

Podle § 87a odst. 1 zákona o silničním provozu platí, že dopravně psychologickému vyšetření je (kromě řidičů autobusů) povinen se podrobovat držitel řidičského oprávnění pro skupinu C1+E, C nebo C+E,

Nahrávám...
Nahrávám...